M Box P50 Cam brd. sf. byz 18/92/500 db.
6.009,03 TL
9.538,14 TL
*631,90 TL den başlayan taksitlerle!
M Box P50 Cam brd. şf. byz 18/92/500 db.
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| MONTAJ ŞEKLİ | Ön klapeye bastırılarak, dübelli montaj |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 50kg |
| ÜRÜN ADI | Cam bordürlü çekmece seti |
| UZUNLUK | 500mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!