MARCELLO III Kulp p.krom 192mm
80,28 TL
127,42 TL
*8,44 TL den başlayan taksitlerle!
MARCELLO III Kulp p.krom 192mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 192mm |
| KULP UZUNLUĞU | 198mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 28mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 17mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | MARCELLO III |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Krom Parlak |
| Ölçü | : | 192 mm |
| Malzeme | : | Alüminyum |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!