Matrix Box P35 gri 18/92/450mm, dbl.
1.907,80 TL
3.028,25 TL
*200,62 TL den başlayan taksitlerle!
Matrix Box P35 gri 18/92/450mm, dbl.
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| MONTAJ ŞEKLİ | Ön klapeye bastırılarak, dübelli montaj |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 35kg |
| ÜRÜN ADI | Çekmece seti |
| UZUNLUK | 450mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!