Matrix Box P50 wh. 16/92/270mm
2.197,06 TL
3.487,40 TL
*231,04 TL den başlayan taksitlerle!
Matrix Box P50 wh. 16/92/270mm
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| MALZEME | Çelik |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 50kg |
| ÜRÜN ADI | Çekmece seti |
| UZUNLUK | 270mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 16mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MOOVIT |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!