MATRIX OC P10 Çekmece rayi, 380mm
386,46 TL
613,42 TL
*40,64 TL den başlayan taksitlerle!
MATRIX OC P10 Çekmece rayı, 380mm
| ÜST YÜZEY | Galvaniz |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tek Açılım |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 10kg |
| ÜRÜN ADI | Çekmece Rayları |
| DONANIM | Bilyalı, kapalı pozisyonda tutma özellikli |
| KULLANIM ALANI | Kırtasiye çekmeceleri |
| MONTAJ DERİNLİĞİ | 530mm 720mm |
| MONTAJ GENİŞLİĞİ | 380mm |
| MODEL ADI | MATRIX OC P10 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!