MATRIX UM A25 Gizli ray,tek a.bas-aç 550
681,29 TL
1.081,42 TL
*71,64 TL den başlayan taksitlerle!
MATRIX UM A25 Gizli ray,tek a.bas-aç 550
| ÜST YÜZEY | Galvaniz |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Bas-aç |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Mandallı |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 25kg |
| AÇILMA TİPİ | Tek Açılım |
| UZUNLUK | 550mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| AÇILMA MESAFESİ | 413mm |
| MODEL ADI | MATRIX RUNNER UM A25 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!