MATRIX UMS25 Gizli ray,tek aç. yvs. 400
449,77 TL
713,92 TL
*47,30 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
43308795
MATRIX UMS25 Gizli ray,tek aç. yvş. 400
| ÜST YÜZEY | Galvaniz |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Mandallı |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 25kg |
| AÇILMA TİPİ | Tek Açılım |
| UZUNLUK | 400mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| MODEL ADI | MATRIX RUNNER UM S25 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!