MATRIX UMS25 Gizli ray,tek aç. yvs. 500
471,51 TL
748,42 TL
*49,58 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
43308797
MATRIX UMS25 Gizli ray,tek aç. yvş. 500
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yapıştırılarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 25kg |
| AÇILMA TİPİ | Tek Açılım |
| UZUNLUK | 44mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| MODEL ADI | MATRIX RUNNER UM S25 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!