MBox P35 VIS-Al Iç çek an 18/92/1200/450
4.572,65 TL
7.258,18 TL
*480,85 TL den başlayan taksitlerle!
MBox P35 VIS-Al İç çek an 18/92/1200/450
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 35kg |
| ÜRÜN ADI | Baza Pabucu |
| UZUNLUK | 50mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 1200mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!