MBox P35 VIS Iç çek. byz 18/92/600/350mm
2.551,34 TL
4.049,75 TL
*268,29 TL den başlayan taksitlerle!
MBox P35 VIS İç çek. byz 18/92/600/350mm
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 35kg |
| ÜRÜN ADI | İç çekmece seti |
| UZUNLUK | 350mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 600mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!