MBox P50 VIS-Al Iç çek an 18/92/1200/500
4.912,84 TL
7.798,16 TL
*516,63 TL den başlayan taksitlerle!
MBox P50 VIS-Al İç çek an 18/92/1200/500
| ÜST YÜZEY | Antrasit (Yeni) |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 50kg |
| ÜRÜN ADI | Bordürlü iç çekmece seti |
| UZUNLUK | 500mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 1200mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!