MBox P50 VIS-Gl Iç çek. gr 18/92/600/450
4.872,68 TL
7.734,42 TL
*512,40 TL den başlayan taksitlerle!
MBox P50 VIS-Gl İç çek. gr 18/92/600/450
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 50kg |
| ÜRÜN ADI | Bordürlü iç çekmece seti, cam ön profilli |
| UZUNLUK | 450mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 600mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!