Miknatis kahverengi 2kg 17x14,5x46mm
32,27 TL
51,23 TL
*3,39 TL den başlayan taksitlerle!
Mıknatıs kahverengi 2kg 17x14,5x46mm
| ÜST YÜZEY | Kahverengi |
|---|---|
| ÜRÜN ADI | Mıknatıslar |
| KULLANIM ALANI | Ahşap Kapaklar için |
| TUTMA GÜCÜ | 2kg |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| DIŞ GENİŞLİK | 17mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MALZEME | Plastik Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| VİDA ÇAPI | 3,0mm |
| DONANIM | Gövde Hareketli, Karşı Parça Sabit |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 46mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 46mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!