NOVARA04 Eviye,490x440mm,pas.çel.firçali
8.169,48 TL
12.967,44 TL
*859,09 TL den başlayan taksitlerle!
NOVARA04 Eviye,490x440mm,paslanmaz çelik parlak
| FORMU | Köşeli |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ÜST YÜZEY | Satin |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| DIŞ GENİŞLİK | 490mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Tezgah Üstü Tezgah Altı Tezgaha Sıfır |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Yıkama/Temizleme Alanları |
| ÜRÜN ADI | Eviye |
| DIŞ DERİNLİK | 440mm |
| ET KALINLIĞI | 1,0mm |
| TİPİ | Damlalıksız 1 Gözlü |
| MODEL ADI | NOVARA04 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!