OPUS Ocak indüksiyon 90cm 2F1Y siyah
72.003,91 TL
114.291,93 TL
*7.571,81 TL den başlayan taksitlerle!
OPUS Ocak indüksiyon 90cm 2F1Y siyah
| TİPİ | Elektrikli Ocak |
|---|---|
| GENİŞLİK | 90 cm |
| RENK | Siyah |
| GÖZ SAYISI | 5 Gözlü Elektrikli |
| GÜÇ DEĞERLERİ | 2xØ190 mm: 2000/2800 W 1xØ280 mm: 2300/3000 W 2xØ190 mm: 1500/2000 W |
| KONTROL PANELİ KONUMU | Önde |
| GAZ TİPİ | |
| KONTROL TİPİ | Multi Slider |
| GÜÇ KADEMESİ | 9 |
| FLEX ZONE | Evet |
| TENCERE ALGILAMA | Evet |
| ÇOCUK KİLİDİ | Evet |
| ZAMANLAYICI | Evet |
| ATIL ISI GÖSTERTGESİ | Evet |
| OTOMATİK KAPAMA | Evet |
| TOPLAM GÜÇ | 9000 W |
| VOLTAJ | 220-240 V |
| FREKANS | 50/60 Hz |
| MODEL ADI | OPUS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!