ORION Şarap soğutucu ankastre 30cm siyah
72.759,91 TL
115.491,92 TL
*7.651,31 TL den başlayan taksitlerle!
ORION Şarap soğutucu ankastre 30cm siyah
| TOPLAM HACİM | 58 L |
|---|---|
| SOĞUTUCU BÖLME HACMİ | 58 L |
| DONDURUCU BÖLME HACMİ | - |
| SOĞUTMA SİSTEMİ | No Frost |
| FANLI SOĞUTMA | Evet |
| OTOMATİK BUZ ÇÖZME | Evet |
| İKLİM SINIFI | SN/N |
| KONTROL TİPİ | Elektronik |
| DİJİTAL GÖSTERGE | Evet |
| SES ŞİDDETİ | 41 dB |
| İÇ AYDINLATMA | Evet |
| SEBZELİK BÖLMESİ | - |
| SOĞUTUCU BÖLME RAF SAYISI | 6 |
| DONDURUCU BÖLME ÇEKMECE SAYISI | - |
| ŞARAP RAFI | Evet |
| BUZ KALIBI | Evet |
| KAPI AÇIK UYARI SİNYALİ | Evet |
| TOPLAM GÜÇ | 70 W |
| ÇALIŞMA VOLTAJI | 220-240 V |
| FREKANS | 50/60 Hz |
| MONTAJ ŞEKLİ | Ankastre/Solo |
| GENİŞLİK | 30cm |
| TİPİ | Şarap Soğutucu |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!