PASS Kilitleme donanimi çift nokta siyah
3.571,14 TL
5.668,47 TL
*375,53 TL den başlayan taksitlerle!
PASS Kilitleme donanımı çift nokta siyah
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| KANAT GENİŞLİĞİ | <1100mm |
| KANAT YÜKSEKLİĞİ | <2400mm |
| KAPI KALINLIĞI - MAKSİMUM | 60mm |
| KİLİTLEME TİPİ | Çift Nokta |
| MALZEME | Alüminyum |
| ÜRÜN ADI | Panik Çıkış Donanımı Yüzeye Monte Modüler Sistem |
| YANGIN DAYANIMI | Yangın Dayanımlı |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| MODEL ADI | PASS |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!