PASS Panik bar seti çift nokta siyah
4.547,18 TL
7.217,75 TL
*478,17 TL den başlayan taksitlerle!
PASS Panik bar seti çift nokta siyah
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| KANAT GENİŞLİĞİ | <1100mm |
| KANAT YÜKSEKLİĞİ | <2400mm |
| KAPI KALINLIĞI - MAKSİMUM | 60mm |
| KİLİTLEME TİPİ | Çift Nokta |
| MALZEME | Alüminyum |
| ÜRÜN ADI | Panik Bar Seti |
| YANGIN DAYANIMI | Yangın Dayanımlı |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| MODEL ADI | PASS |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!