PASS Panik bar seti tek nokta siyah
2.563,72 TL
4.069,40 TL
*269,60 TL den başlayan taksitlerle!
PASS Panik bar seti tek nokta siyah
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| KANAT GENİŞLİĞİ | <1100mm |
| KANAT YÜKSEKLİĞİ | <2400mm |
| KAPI KALINLIĞI - MAKSİMUM | 60mm |
| KİLİTLEME TİPİ | Tek Nokta |
| MALZEME | Alüminyum |
| ÜRÜN ADI | Panik Bar Seti |
| YANGIN DAYANIMI | Yangın Dayanımlı |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| MODEL ADI | PASS |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!