PC 03 Çift tarafli barel nikel 37x45mm
574,51 TL
911,92 TL
*60,41 TL den başlayan taksitlerle!
PC 03 Çift taraflı barel nikel 37x45mm
| BAREL (A) ÖLÇÜSÜ | 37,0mm |
|---|---|
| BAREL (B) ÖLÇÜSÜ | 45,0mm |
| BAREL (C) ÖLÇÜSÜ | 82,0mm |
| MALZEME | Pirinç |
| UZUNLUK | 82mm |
| ANAHTAR GİRİŞ TİPİ | Dikey Anahtar Girişi |
| ANAHTAR TİPİ | Farklı Anahtarlı |
| ÜRÜN ADI | Çift Taraflı Barel |
| MODEL ADI | PC 03 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!