PC 03 Mandalli barel nikel 31x31M mm
628,37 TL
997,42 TL
*66,08 TL den başlayan taksitlerle!
PC 03 Mandallı barel nikel 31x31M mm
| BAREL (A) ÖLÇÜSÜ | 31,0mm |
|---|---|
| BAREL (B) ÖLÇÜSÜ | 31,0mm |
| BAREL (C) ÖLÇÜSÜ | 62,0mm |
| MALZEME | Pirinç |
| UZUNLUK | 62mm |
| ANAHTAR GİRİŞ TİPİ | Dikey Anahtar Girişi |
| ANAHTAR TİPİ | Farklı Anahtarlı |
| ÜRÜN ADI | Mandallı Barel |
| MODEL ADI | PC 03 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!