PC 03 Yarim barel nikel 50x9mm
566,95 TL
899,92 TL
*59,62 TL den başlayan taksitlerle!
PC 03 Yarım barel nikel 50x9mm
| BAREL (A) ÖLÇÜSÜ | 50,0mm |
|---|---|
| BAREL (B) ÖLÇÜSÜ | 9,0mm |
| BAREL (C) ÖLÇÜSÜ | 59,0mm |
| MALZEME | Pirinç |
| UZUNLUK | 59mm |
| ANAHTAR GİRİŞ TİPİ | Dikey Anahtar Girişi |
| ANAHTAR TİPİ | Farklı Anahtarlı |
| ÜRÜN ADI | Yarım Barel |
| MODEL ADI | PC 03 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!