PEARL Dügme kulp parlak pirinç 25mm
335,43 TL
532,42 TL
*35,27 TL den başlayan taksitlerle!
PEARL Düğme kulp parlak pirinç 25mm
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Pirinç |
| ÜST YÜZEY | Parlak Pirinç |
| KULP UZUNLUĞU | 25mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 21mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 18mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | PEARL |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Pirinç Parlak |
| Ölçü | : | Düğme Kulp |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!