PFT02 Baza ayagi, beyaz 120mm
20,27 TL
32,17 TL
*2,13 TL den başlayan taksitlerle!
PFT02 Baza ayağı, beyaz 120mm
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
|---|---|
| FORMU | Dairesel |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Beyaz |
| ÜRÜN ADI | Baza Ayağı |
| YERDEN YÜKSEKLİK | 120mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| MALZEME | Plastik |
| ÇAP/KESİT ÖLÇÜSÜ | 50mm |
| UYUMLU BAZA KLİPSİ | 637.45.921 637.45.907 637.45.916 |
| YÜKSEKLİK AYARI | -5ten +10mmye kadar |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 120mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 120mm |
| MODEL ADI | PFT02 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!