PH 2139 Çekme kol seti p.çel.mat 1500mm
43.743,83 TL
69.434,65 TL
*4.600,03 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
90303674
Garanti Süresi
12 Ay
PH 2139 Çekme kol seti p.çel.mat 1500mm
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ROZET FORMU | Rozetsiz |
| ÜRÜN ADI | Çekme Kol |
| BAĞLANTI ELEMANI DAHİL Mİ? | Evet |
| KAPI KALINLIĞI | 8mm-12mm |
| UZUNLUK | 1500mm |
| DELİK AKS ARALIĞI | 1125mm |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Çift Taraflı Gizli Bağlantı |
| KANAT MALZEMESİ | Cam |
| DIŞ DERİNLİK | 122mm |
| MODEL ADI | CLICK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!