PINLOCK Tus kombin. kilit mekanizmasi
4.516,13 TL
7.168,46 TL
*474,91 TL den başlayan taksitlerle!
PINLOCK Tuş kombin. kilit mekanizması
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Elektronik |
|---|---|
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KULLANIM ALANI | Soyunma Dolaplarında |
| MALZEME | Plastik |
| DIŞ GENİŞLİK | 63mm |
| KAPAK KALINLIĞI | 10-14mm 16-20mm |
| TİPİ | Rakam Kombinasyonlu |
| ÜRÜN ADI | Kilit Mekanizması |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| BİLEŞEN ADI | Elektronik Kilit |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 141mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 141mm |
| MODEL ADI | PINLOCK |
| TABLO BAŞLIĞI | Rakam Kombinasyonlu Kilitler, PINLOCK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!