POTTLE Kulp antrasit 160mm
1.558,30 TL
2.473,49 TL
*163,87 TL den başlayan taksitlerle!
POTTLE Kulp antrasit 160mm
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antrasit |
| ÜST YÜZEY | Antrasit |
| DELİK AKS ARALIĞI | 160mm |
| KULP UZUNLUĞU | 178mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 14mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 24mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Gömülerek Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | POTTLE |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Gömme Kulp |
| Renk | : | Antrasit |
| Ölçü | : | 160 mm |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!