POW Gizli ray, tam aç. yvs 30kg 18/500mm
1.095,25 TL
1.738,49 TL
*115,17 TL den başlayan taksitlerle!
POW Gizli ray, tam aç. yvş 30kg 18/500mm
| ÜST YÜZEY | Galvaniz |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Mandallı |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 30kg |
| AÇILMA TİPİ | Tam Açılım |
| UZUNLUK | 500mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| AÇILMA MESAFESİ | 500mm |
| MODEL ADI | POW |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!