ROTO II Döner masa mekanizmasi
1.974,10 TL
3.133,48 TL
*207,59 TL den başlayan taksitlerle!
ROTO II Döner masa mekanizması
| AHŞAP KALINLIĞI | Üst Panel: Min.25mm Yan Panel: Min.28mm |
|---|---|
| KULLANIM YERİ | Çalışma Odası Toplantı Odaları Yemek Odaları Çocuk Odaları |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| TABLA GENİŞLİĞİ | Maksimum 600mm |
| TABLA UZUNLUĞU | Maksimum 1200mm |
| TİPİ | Döner Açılır Masa Mekanizmaları |
| ÜRÜN ADI | Tekerlekli Döner Masa Mekanizması |
| MODEL ADI | ROTO II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!