Rozet (barelli) yuvarlak parlak pirinç
179,50 TL
284,92 TL
*18,88 TL den başlayan taksitlerle!
Rozet (barelli) yuvarlak parlak pirinç
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Pirinç |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ROZET FORMU | Yuvarlak |
| ÜST YÜZEY | Parlak Pirinç |
| KİLİTLEME TİPİ | Barelli Tip (PC) |
| ÜRÜN ADI | Kapı Kolu Rozeti (Çift) |
| ROZET KALINLIĞI | Standart Rozet (Kalınlık 7mm ve Üzeri) |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik 304 |
| ROZET İÇİ MEKANİZMA | Metal Pimsiz |
| ROZET ÇAPI | 52mm |
| ROZET DERİNLİĞİ | 10mm |
| MODEL ADI | ELANOR HENRY VALENTINE AXIS |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!