RYAN II Kulp mat krom 192mm
111,46 TL
176,92 TL
*11,72 TL den başlayan taksitlerle!
RYAN II Kulp mat krom 192mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Krom |
| ÜST YÜZEY | Mat Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 192mm |
| KULP UZUNLUĞU | 202mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Çelik |
| DIŞ DERİNLİK | 35mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 10mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | RYAN II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Mat Krom |
| Ölçü | : | 192 mm |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!