S.C. 20 IF C Kayar mekanizma yavaslatici
972,40 TL
1.543,49 TL
*102,26 TL den başlayan taksitlerle!
S.C. 20 IF C Kayar mekanizma yavaşlatıcı
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | İçte Kayan |
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | Evet |
| KAPAK AĞIRLIĞI | 20kg |
| ÜRÜN ADI | |
| KAPAK YÜKSEKLİĞİ | Maksimum 1400mm |
| KAPAK KALINLIĞI | 16-19mm |
| KAPAK GENİŞLİĞİ | Maksimum 1250mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 20kg |
| KAPAK GENİŞLİĞİ - MAKSİMUM | 1250mm |
| KAPAK YÜKSEKLİĞİ - MAKSİMUM | 1400mm |
| MALZEME | Plastik |
| KANAT GENİŞLİĞİ - MİNİMUM | 550mm |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 20kg |
| MODEL ADI | |
| YENİ ÜRÜN MÜ? |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!