Slido F-Li21 Tekli kilavuz ray pl.2,5m
911,87 TL
1.447,42 TL
*95,89 TL den başlayan taksitlerle!
SLIDO 20 IF C Alt ray 2,5m
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
|---|---|
| KAPAK AĞIRLIĞI | 20kg |
| ÜRÜN ADI | Tekli Alt Kılavuz Ray |
| KAPAK KALINLIĞI | 16-19mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KULLANIM YERİ | Küçük Dolap Kapaklarında |
| MALZEME | Plastik |
| RAY UZUNLUĞU | 2500mm |
| UZUNLUK | 2500mm |
| MODEL ADI | Slido F-Line21 Ray Profilleri |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!