Slido F-Fold62 40A Kayar mek. 40kg 1k
10.007,50 TL
15.884,92 TL
*1.052,37 TL den başlayan taksitlerle!
SLIDO FOLD 40/70 Kayar mekanizma 40kg 1k
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Katlanır-Önde/Karma Kayan |
|---|---|
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | Hayır |
| KAPAK AĞIRLIĞI | 40kg |
| KAPAK SAYISI | 4 ve Üzeri |
| ÜRÜN ADI | Kayar Katlanır Kapak Seti |
| KAPAK KALINLIĞI | 19-27mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| KAPAK GENİŞLİĞİ | Maksimum 500mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KULLANIM YERİ | Katlanır Kapaklı Dolaplarda |
| KANAT GENİŞLİĞİ - MAKSİMUM | 500mm |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 40kg |
| KAPAK GENİŞLİĞİ - MAKSİMUM | 500mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 40kg |
| DONANIM | Serbest kayan veya tas menteşelerine yan panele monte |
| MODEL ADI | Slido F-Fold62 40/70A |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!