SWINGFRONT 20 FB Hareket mek. seti 450mm
23.426,43 TL
37.184,81 TL
*2.463,48 TL den başlayan taksitlerle!
SWINGFRONT 20 FB Hareket mek. seti 450mm
| ÜRÜN ADI | Pivot Mekanizma Seti |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Pivot-Önde Kayan |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | Evet |
| KAPAK GENİŞLİĞİ | Minimum 398mm (Gövde Genişliği) |
| KAPAK SAYISI | 1 |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK YÜKSEKLİĞİ | Maksimum 2576mm |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 20kg |
| MODEL ADI | Swingfront 20 FB |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!