TRAVIS Ayak köseli krom p. 80x50mm
40,12 TL
63,67 TL
*4,22 TL den başlayan taksitlerle!
TRAVIS Ayak köşeli krom p. 80x50mm
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
|---|---|
| STİL | Modern |
| FORMU | Köşeli |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Ayağı |
| MALZEME | Plastik |
| YERDEN YÜKSEKLİK | 50mm |
| ÇAP/KESİT ÖLÇÜSÜ | 180x80mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yüzeye Montaj |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Hayır |
| KULLANIM YERİ | Ahşap |
| DIŞ GENİŞLİK | 180x80mm |
| YÜKSEKLİK AYARI | Yok |
| MODEL ADI | TRAVIS |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!