TREND II Çatal kasiklik antrasit 55cm
533,88 TL
847,42 TL
*56,14 TL den başlayan taksitlerle!
TREND II Çatal kaşıklık antrasit 55cm
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Antrasit |
|---|---|
| ET KALINLIĞI | 2mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 490mm |
| MALZEME | Plastik |
| TİPİ | Hazır Ölçü |
| ÜRÜN ADI | Çatal Kaşıklık |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 43mm |
| MODEL ADI | TREND II, Antrasit |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!