VELOUTTE JR Dügme kulp parlak krom 32mm
240,93 TL
382,42 TL
*25,34 TL den başlayan taksitlerle!
VELOUTTE JR Düğme kulp parlak krom 32mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 32mm |
| KULP UZUNLUĞU | 51mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 22mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 42mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | VELOUTTE |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Düğme Kulp |
| Renk | : | Krom Parlak |
| Ölçü | : | 32 mm |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!