Yayli kapi kapatici,mat krom
362,83 TL
575,92 TL
*38,15 TL den başlayan taksitlerle!
Yaylı kapı kapatıcı,mat krom
| ÜST YÜZEY | Mat Krom |
|---|---|
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| ÜRÜN ADI | Yaylı Kapı Kapatıcı |
| MALZEME | Alüminyum |
| MONTAJ ŞEKLİ | Kapı Kasasına vidalanarak |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| KANAT GENİŞLİĞİ - MAKSİMUM | 850mm |
| KAPI AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 40kg |
| KAPI KALINLIĞI - MAKSİMUM | 35mm |
| MODEL ADI | Yaylı Kapı Kapatıcı |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!