YLX Plaka, TOP için
454,50 TL
721,42 TL
*47,79 TL den başlayan taksitlerle!
YLX Plaka, TOP için
| FORMU | Köşeli Dikdörtgen |
|---|---|
| DIŞ GENİŞLİK | 14,2mm |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap |
| KASA MALZEMESİ | Ahşap |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| UZUNLUK | 250mm |
| ÜRÜN ADI | Plaka |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| TUTMA GÜCÜ | 330kg |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 250mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!