Zemin koruyucu beyaz üst parça 20x5mm
4,77 TL
7,58 TL
*0,50 TL den başlayan taksitlerle!
Zemin koruyucu beyaz üst parça 20x5mm
| FORMU | Yuvarlak |
|---|---|
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Beyaz |
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
| ÇAP/KESİT ÖLÇÜSÜ | 20mm |
| YERDEN YÜKSEKLİK | 5mm |
| KULLANIM YERİ | Sert Zemin Yumuşak Zemin |
| MALZEME | Plastik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| TİPİ | Zemin Koruyucular, Üst Parça |
| ÜRÜN ADI | Zemin Koruyucu Üst Parça |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 5mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 5mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!