Zemin koruyucu Ø40mm siyah
14,13 TL
22,42 TL
*1,49 TL den başlayan taksitlerle!
Zemin koruyucu Ø40mm siyah
| FORMU | Yuvarlak |
|---|---|
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| ÇAP/KESİT ÖLÇÜSÜ | 40mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 40mm |
| YERDEN YÜKSEKLİK | 15mm |
| MALZEME | Plastik |
| TİPİ | Baza Ayar Donanımları |
| ÜRÜN ADI | Zemin Koruyucu |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!